MANAGEMENT

Společně působíme na finančním trhu již více než 10 let a za tu dobu jsme pro naše klienty zprostředkovali investice za více než dvě miliardy korun. S našimi klienty se snažíme o dlouhodobou, oboustranně smysluplnou spolupráci, proto při poskytování našich služeb hledíme na peníze našich klientů tak, jako by byly naše vlastní. Víme, že spokojený klient nám zůstane dlouhodobě věrný.

Ing. Pavel Jíša

Pavel vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze, na fakultě Mezinárodních vztahů. Je uznávaným investičním specialistou, má za sebou 10 let praxe na finančních trzích a patří k průkopníkům služby klientem přímo placeného investičního poradenství na českém trhu. Během své praxe si na trhu vybudoval velmi silné renomé, díky kterému jeho služeb využívají i institucionální a top afluentní investoři. Mezi jeho záliby patří sport, cestování do exotických destinací a práce s lidmi.

Ing. Vojtěch Fiala

Vojtěch se na finančním trhu pohybuje od roku 2007. Vystudoval s vyznamenáním Vysokou školu finanční a správní, Fakultu ekonomických studií. Během své kariéry se specializoval na oblast investičních fondů a oblast pojištění. V několika společnostech je zodpovědný za nastavení procesů a projektové vedení, dlouhodobě pracuje pro své klienty v oblasti ekonomického a investičního poradenství. Mezi jeho zájmy patří myslivost, rybaření a hudba.