O SKUPINĚ

Jsme úspěšná skupina firem, které svým klientům poskytují a profesionální služby z oblastí ekonomického, investičního, finančního a transakčního poradenství již od roku 2005. Finanční operace, které pomáháme našim klientům uskutečnit, jsou často jejich zásadními rozhodnutími a úkony, které mají dopady na další dlouhé roky. Proto poskytujeme služby s maximální precizností a považujeme bezpečné provedení transakce za prioritu.

Od roku 2019 jsme v rámci skupiny rozdělili jednotlivé činnosti pod jednotlivé specializované společnosti – CLEVERTY Invest, CLEVERTY Advisors, CLEVERTY Insurance, které využívají společného zázemí a know – how, ale přitom každá rozpracovává precizně svůj koncept do posledního detailu, na míru činnosti, které se věnuje (zprostředkování investičních nástrojů; ekonomické, investiční a transakční poradenství; pojištění). Třešničkou na dortu pro naše klienty pak bylo založení vlastního fondového řešení, které v roce 2019 klientům přineslo anualizovaný roční výnos 6,36 %.

MANAGEMENT

Společně působíme na finančním trhu již více než 10 let a za tu dobu jsme pro naše klienty zprostředkovali investice za více než dvě miliardy korun. S našimi klienty se snažíme o dlouhodobou, oboustranně smysluplnou spolupráci, proto při poskytování našich služeb hledíme na peníze našich klientů tak, jako by byly naše vlastní. Víme, že spokojený klient nám zůstane dlouhodobě věrný.

Ing. Pavel Jíša

Pavel vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze, na fakultě Mezinárodních vztahů. Je uznávaným investičním specialistou, má za sebou 10 let praxe na finančních trzích a patří k průkopníkům služby klientem přímo placeného investičního poradenství na českém trhu. Během své praxe si na trhu vybudoval velmi silné renomé, díky kterému jeho služeb využívají i institucionální a top afluentní investoři. Mezi jeho záliby patří sport, cestování do exotických destinací a práce s lidmi.

Ing. Vojtěch Fiala

Vojtěch se na finančním trhu pohybuje od roku 2007. Vystudoval s vyznamenáním Vysokou školu finanční a správní, Fakultu ekonomických studií. Během své kariéry se specializoval na oblast investičních fondů a oblast pojištění. V několika společnostech je zodpovědný za nastavení procesů a projektové vedení, dlouhodobě pracuje pro své klienty v oblasti ekonomického a investičního poradenství. Mezi jeho zájmy patří myslivost, rybaření a hudba.

VÝROČNÍ ZPRÁVA