O SKUPINĚ

Jsme úspěšná skupina firem, které svým klientům poskytují a profesionální služby z oblastí ekonomického, investičního, finančního a transakčního poradenství již od roku 2005. Finanční operace, které pomáháme našim klientům uskutečnit, jsou často jejich zásadními rozhodnutími a úkony, které mají dopady na další dlouhé roky. Proto poskytujeme služby s maximální precizností a považujeme bezpečné provedení transakce za prioritu.

Od roku 2019 jsme v rámci skupiny rozdělili jednotlivé činnosti pod jednotlivé specializované společnosti – CLEVERTY Invest, CLEVERTY Advisors, CLEVERTY Insurance, které využívají společného zázemí a know – how, ale přitom každá rozpracovává precizně svůj koncept do posledního detailu, na míru činnosti, které se věnuje (zprostředkování investičních nástrojů; ekonomické, investiční a transakční poradenství; pojištění). Třešničkou na dortu pro naše klienty pak bylo založení vlastního fondového řešení, které v roce 2019 klientům přineslo anualizovaný roční výnos 6,36 %.

MANAGEMENT

Společně působíme na finančním trhu již více než 10 let a za tu dobu jsme pro naše klienty zprostředkovali investice za více než dvě miliardy korun. S našimi klienty se snažíme o dlouhodobou, oboustranně smysluplnou spolupráci, proto při poskytování našich služeb hledíme na peníze našich klientů tak, jako by byly naše vlastní. Víme, že spokojený klient nám zůstane dlouhodobě věrný.

Ing. Pavel Jíša

Mgr. Ing. Vojtěch Fiala

VÝROČNÍ ZPRÁVA